У Тернополі заспівав один із політиків (Відео)

У Тернополі заспівав один із політиків (Відео)

Політик Олег Вітвіцький дебютував із бардівською піснею. Відео з'явилося у мережі цими днями.

Олег Вітвіцький — знаний у Тернополі політик, історик та активіст. Його творчість розпочалася багато років тому. Він відомий своїми проукраїнськими поглядами та цінностями. До прикладу, "Повстанська абетка" його авторства розійшлася значним тиражем і дуже сподобалася дітям.

Тепер Олег Вітвіцький дебютував із бардівською піснею. Він виступив на захист Володимира В'ятровича, директора інститут Національної пам'яті, якого звинувачують у спричиненні дискусії про Цоя та Висоцького. Пан Володимир заявив, що деякі щупальці "русского мира" симпатичніші, вишуканіші та респектабельнші, але не менш небезпечні.

"Іронія долі", Восьме березня, булгакови, пугачови і навіть висоцькі та цої в руках Кремля — ефективні інструменти", — йдеться у повідомленні.

Звісно, це висловлення викликало шквал емоцій, почали обливати брудом Володмира В'ятровича та звинувачувати його у нагнітанні ситуації, нацоналізмі та шовінізмі.

Олег Вітвіцький записав пісню "Не стріляйте у Володимира", заступившись за погляди В'ятровича.

"Кожний у тексті знаходить свого Володимира, але авторський задум — підтримати позицію Вятровича. Він, до речі, вже подякував за це", — ділиться пан Олег.

Олег Вітвіцький вважає, що бардівський формат найоптимальніший для дискусії, яка розгорнулася вже на загальнодержавному рівні.

Пан Олег ділиться, що пісня "Не стріляйте у Володимира" — дебютна і далеко не остання: будуть ще.Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.