Сергій Мельничук у Тернополі: Спочатку закінчити війну, в потім продавати землю (Фото)

Сергій Мельничук у Тернополі: Спочатку закінчити війну, в потім продавати землю (Фото)

Учора, в п’ятницю 13 квітня, до Тернополя завітав Сергій Мельничук, засновник і перший командир батальйону «Айдар», народний депутат VII Iскликання Верховної Ради. У рамках візиту до Тернополя, Сергій Петрович провів у місцевому прес-клубі зустріч із журналістами.

У своєму виступі легендарний боєць застеріг тернополян не підтримувати «Народний фронт» і Петра Порошенка, зокрема в питання відшкодування громадянам ПДВ на землю.

Як вважає оратор, воно має бути в тих, хто виростив продукцію, і брати його слід не вибірково на окремі культури, а на все. Великі корпорації буквально скупили всю землю на українських теренах, і за словами депутата – у дійсності вони їм не потрібні.

За переконанням Сергія Мельничука: – Очільник партії зараз в рейтингах, готуються до виборчої кампанії. Тому, аграрії, дивіться, що робите і доводьте свої думки до своїх керівників! Я проти продажу будь-якого майна і приватизації, бо в країні йде війна і наше майно все обезцінене.

В першу чергу ми повинні закінчити війну, а потім думати як виставляти на продаж майно, яке є в країні. Земля – власність українців, їм вирішувати, що з нею робити. Але у будь-якому випадку, роблячи ринок землі, ми маємо дати їй справедливу ціну. Нам потрібно зробити ревізію тих земель, які є в країні, тому що повного обліку земель немає, вона не оцінена і підіймати питання продажу дуже рано, – зазначив народний депутат Сергій Мельничук, під час свого візиту до Тернополя.

Фото: Анжела Кардинал







Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.