Мер Тернополя оглянув стан виконання робіт на вулиці Симоненка (Фото)

Мер Тернополя оглянув стан виконання робіт на вулиці Симоненка (Фото)

Під час ранкового об'їзду міста міський голова Тернополя Сергій Надал побував на вулиці Симоненка, 3 та Симоненка, 5. Там наразі триває капітальний ремонт дворів.

За словами очільника міста, на об'єктах ремонтують проїжджу частину, пішохідної ділянки, влаштовуються нові місця для паркування транспорту, а також нові місця для зберігання твердих побутових відходів.

«Сьогодні, разом з підрядниками, поспілкувалися з мешканцями будинків та вислухали їхні побажання і пропозиції, які будуть враховані при виконанні робіт з капітального ремонту цих дворів, - розповідає міський голова. - Наразі працівники підрядної організації ремонтують у цих дворах проїжджі частини, пішохідні ділянки, облаштовують додаткові місця для паркування транспорту мешканців та встановлюють контейнери для зберігання твердих побутових відходів».

Окрім дворів на вулицях Симоненка, 3 та Симоненка, 5, у Тернополі також тривають ремонтні роботи прибудинкових територій за адресами: вул. Транспортна,9 та вул. Князя Острозького,28.Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.