У ТНЕУ відбулося урочисте відкриття освітньої програми «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» (Фото)

У ТНЕУ відбулося урочисте відкриття освітньої програми «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» (Фото)

У Тернополі стартувала освітня програма «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики». Її мета - підготувати молодіжних лідерів та працівників органів місцевого самоврядування, які зможуть ефективно працювати з молоддю своїх громад.

Учасниками освітньої програми стали представники 20-ти об’єднаних територіальних громад України. До заходу у ролі спікера долучився очільник Тернополя Сергій Надал.

«Молодіжна політика є одним із пріоритетів у роботі міської ради, і мерія міста завжди активно долучається до фінансування та організації подібних проектів, – коментує Сергій Надал. – Освітня програма «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» є корисною та допоможе представникам органів місцевого самоврядування створити належні умови для ефективної співпраці з лідерами громадських організацій та самореалізації молоді.

У Тернополі протягом декількох років успішно функціонує Молодіжна міська рада, покликана сприяти взаємодії виконавчих органів міської ради і молоді міста. Також ми продовжуємо реалізовувати проект «Тернопіль – студентська столиця України» та інші молодіжні програми і стартапи, які уже стали успішними та відомими не лише в Україні, а й за її межами».


Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.