У Тернополі покажуть найкращий британський відеоарт

gazpostach

У Тернополі покажуть найкращий британський відеоарт

У п’ятницю, 21 квітня, о 18 годині у закладі «Бункермуз» (бул. Т. Шевченка, 1 відбудеться показ під назвою «MovingPictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London». У глядачів буде унікальна можливість абсолютно безкоштовно переглянути відеороботи сучасних художників Великобританії та ознайомитися з їхнім експериментальним характером та художньою довершеністю.+

Показ представляють Британська Рада в Україні у співпраці з агенцією Film London (Великобританія) та DzygaMediaLab (Україна). Сеанс у Тернополі відбудеться у рамках фестивалю експериментальної музики та медія-арту Hamselyt’17, який вже шостий рік поспіль проводиться у місті.

Інноваційна програма «Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London» була зібрана спеціалістами відділу візуального мистецтва та відділу кіно Британської Ради, у співпраці з агенцією Film London, та об'єднує твори 18 художників, які були номіновані на престижну Премію Джармена Film London протягом останніх семи років. У програмі є відеороботи лауреатів премії Тернера - Льор Пруво та Елізабет Прайс, учасників відомої виставки British Art Show 8 Джона Акомфри, Рейчел Маклін і Джеймса Річардса, а також важливі роботи Еда Аткінса, Кліо Барнард, Бена Ріверса та ін. Двоє митців, чиї відеотвори будуть у підбірці, братимуть цього року участь у Бієнале сучасного мистецтва у Венеції: Рейчел Маклін представлятиме Шотландію, Джеймс Річардс – Уельс.

«Moving Pictures» буде представлено у вигляді двох програм, кожна з яких триває близько 70 хвилин, що будуть демонструватися у форматі одного сеансу, які наочно демонструють широкий та різноманітний спектр художніх відеоробіт, що створюються зараз у Великобританії: від персоніфікацій геральдичних символів на Королівському гербі Сполученого Королівства, втілених художницею Рейчел Маклін, до таємничого фільму-портрету 75-річної людини, що живе у віддаленій частині Шотландії, від художника Бен Ріверса.

Показ програми буде супроводжуватися вступом, професійними коментарями та обговоренням з командою організаціїDzygaMediaLab: Яніною Пруденко та Юлією Кузнєцовою, які також працюють над Відкритим архівом українського медіа-арту. Відвідувачам показу також роздаватимуть буклет з описами робіт, творчими біографіями авторів та статтею про розвиток відеомистецтва у Великобританії.

«Moving Pictures» є частиною міжнародної програми пересувних виставок відділу візуального мистецтва Британської Ради, і до теперішнього часу програму вже було показано у Великобританії, Ірландії, Франції, Іспанії, Естонії, Єгипті, Азербайджані, Узбекистані, Китаї, Новій Зеландії та Індії.

Показ у Тернополі розпочне тур «Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London» по Україні. Наступні покази заплановані у Херсоні, Дніпрі та Києві до липня 2017 р. 

Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London

21 квітня, п’ятниця,  18:00

«Бункермуз» (бул. Т. Шевченка, 1)

Тривалість програми: 2 год 30 хв
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)