В їдальні НБУ побудували “комунізм” для “своїх”

В їдальні НБУ побудували “комунізм” для “своїх”

obdКористувачі соцмереж не на жарт здивовані і обурені надмірно низькою вартістю харчування у їдальні Найбанку України. Фото чека опубліковано на сторінці "Я люблю Київ" у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Виявилося, що зарплати Гонтаревої вистачить на 33 888 обідів. Поїсти в їдальні НБУ без напоїв коштує близько 5 гривень.

"Ви голодні і хочете пообідати? Кафе? Ринок? Домашня їжа? Ні! Їдальня Національного банку України! Обід - 4,81 гривні", - йдеться в пості, підтвердженим фотографією чека від 1 липня 2016 року. Так, квасолевий суп з грибами коштує всього 2,24 грн за порцію, за варений рис заплатили 1,53 грн, а салат з белокачаной капусти обійшовся в 1,04 гривні.

Від 2 до 5: В їдальні НБУ опбудували "комунізм" для "своїх" - фото 1"Тепер зрозуміло чому у них такі харі як у моїх свиней, 20 років тому!!! Дерть була в таку ж ціну)))", "Шоб ті тварюки на все життя на 4.80 харчувалися.та за моїм глибоким побажанням,шоб тільки на це і вистачало", "Це напевно робиться, щоб слуги народу спокійно спали. Тепер зрозуміло вони і правда впевнені що народ може пообідати за 5 грн. А всі інші просто не вміють економити: -))))", "Зате в шкільній їдальні звичайна булочка від 7 грн, а що, в НБУ більш нужденні... Коли вони вже вдавляться((", - коментують користувачі.

Відзначимо, що дана публікація набрала 3,4 тис. лайків і 242 коментаря за 15 годин.

Відзначилася у коментарях і екс-регіонал Олена Бондаренко.

"Прозріла. Це якийсь анклав комунізму для Гонтарєвої", - зазначила Бондаренко.

Водночас у Нацбанку здивовані громадським обуренням через низьку ціни у службовій їдальні. Працівники НБУ вважають, що вони своєю важкою працею заслуговують на добре і недороге харчування.

Співробітниця Нацбанку Ганна Поперняк, написала у "Фейсбуці": "Приголомшлива у нас країна. Якийсь небайдужий чоловік сходив в їдальню НБУ №3 у цокольному поверсі головної будівлі на Інститутській, в якій я сама вважаю за краще обідати, купив там суп з квасолею і грибами, варений рис і салат з капустою, заплатив за це 4 гривні з копійками, виклав чек у київському паблику і .... shit hits the fan".

"Я з цікавістю дізналась, що ми тут зажраті тварюки, пенсіонери голодують, в країні війна, а у нас на роботі нехитра їжа коштує мало грошей. І, як завжди, замість того, щоб включити мозок і подумати, як зробити добре всім, народ, захлинаючись, таврує ганьбою ціни в їдальні НБУ і бажає швидкої болісної смерті його співробітникам за.... А за що власне як раз і незрозуміло", - пише вона.

Жінка вважає, що є небагато людей, які так само важко працюють як у Нацбанку.

"Люди, схаменіться. Адже ви самі не харчуєтеся тарілкою порожнього супу, п'ятьма ложками вареної рисової крупи і ста грамами капусти на 5 гривень на день. Далеко не всі з вас багато і важко працюють (нам не звикати працювати 60+ годин на тиждень). Хочете жити, як співробітники НБУ, - мати на роботі дешеві гарячі обіди і довгий насичений робочий день в навантаження - велкам, стаєте співробітниками НБУ. У нас ще багато роботи, на всіх вистачить", - додає вона.

Слідом за нею написав і співробітник НБУ Олександр Бевз.

"Пост з чеком з їдальні НБУ сьогодні рознесли по Фейсбуку. І понеслась... Давно не бачив стільки агресії і злості. А сенсації ж жодної немає: ціни по собівартості - їдальня державного органу не заробляє на продажу страв, не є прибутковою організацією. Для небагатьох думаючих це очевидно. А у решти пелена ненависті накрила очі, вуха і рот. Проблема більшості цих людей у тому, що вони не хочуть, щоб у всіх було однаково добре, а хочуть, щоб у решти було однаково погано, щоб всі страждали. Так ми вічно будемо копатися в бруді. Рівень у наших співгромадян під ногами, а повинен бути над головою. Шкода. Дуже шкода. На ненависті ми майже зруйнували нашу країну. Залишилося зовсім трохи... І якщо це когось утішить: середній обід в їдальні НБУ коштує 40-50 гривень", - написав він у "Фейсбуці".

"Просто цікаво, хто з "ненависників" хоча б спробував після Революції гідності залишити свій тепленький фейсбучок і приватний сектор і піти попрацювати на Україну у держсекторі. Що ж ви не хочете? Там же квасолевий суп по дві гривні", - додав Бевз.


Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.