Сергій Надал взяв участь в Архиєрейській Божественній літургії у Зарваниці

Сергій Надал взяв участь в Архиєрейській Божественній літургії у Зарваниці

Всеукраїнська проща до Марійського духовного центру у Зарваниці відбулась цими вихідними на Тернопільщині. Святиню відвідало близько 100 тисяч прочан.

Архієрейську святу літургію очолив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук. Також у літургії взяв участь префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі, Архієпископ і Митрополит Іван Девчіч з Хорватії, Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, єпископи, священики та інші представники духовенства.

Серед присутніх був міський голова Сергій Надал.

- Цього року ми маємо особливу прощу до Зарваниці, яка присвячена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної Ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа (Сліпого), - каже очільник Тернополя. - Українці моляться за єдність і цілісність України. І ця спільна молитва робить сильнішою Україну та кожного українця. Це особливо важливо зараз, коли відбувається наступ на традиційні християнські цінності. Збережемо нашу духовність — збережемо єдність і збудуємо сильну та заможну Україну.

Владика Василій Семенюк подякував міському голові Тернополя за допомогу в організації прощі. І наголосив, що завдяки спільній співпраці проща пройшла на високому рівні.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.