У Тернополі – депутат Верховної Ради України (Фото)

У Тернополі – депутат Верховної Ради України (Фото)

Сьогодні на Тернопільщині із робочим візитом перебував депутат Верховної Ради України від Радикальної партії Олега Ляшка - Ігор Мосійчук. 

Ранок нардепа розпочався у Тернополі із покладання квітів до пам'ятника Івана Яковича Франка - засновника Радикальної партії.

Після чого Ігор Володимирович вирушив на Теребовлянщину, а саме у с.Іванівку до господарства відомого аграрія не лише Тернополля, а й усієї України - Білика Антона Івановича. На місці депутат оглянув масштаби господарства, обговорив перспективи розвитку фермерства в Україні, вислухав проблеми та почув мудрість досвіду керівника.

Після чого вирушив на унікальне виробництво ялинкових прикрас ТОВ "Орбітал". Ялинкові прикраси ручної роботи, вироблені на цьому підприємстві, реалізовуються не тільки в Україні а й у Франції, Голандії, Німеччині і навіть у США. нардеп поспілкувався із колективом та почув реальні проблеми про те, що вижити на пенсію просто неможливо! Та й обіцянки людей вже дістали, вони хочуть просто нормально жити, не тікати за кордон, а працювати тут, на своїй рідній землі!

Візит народного обранця від Радикальної партії доводить, що думка людей для радикалів - найважливіша, тому вони ідуть в народ, чують та виконують свої обіцянки.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.