У мережу потрапили шокуючі кадри розбещення депутатом із Тернопільщини неповнолітніх дівчат (Фото)

У мережу потрапили шокуючі кадри розбещення депутатом із Тернопільщини неповнолітніх дівчат (Фото)

Бордель у мережі організував Тернопільський депутат у селі Почапинці, що на Тернопільщині. Чоловік шукав своїх жертв у соцмережах. Знайомився з ними, просив інтимні фото.

А коли дівчата йому надсилали світлини, погрожував викласти їх у мережу. Щоб він цього не зробив дівчата повинні надавати інтимні послуги клієнтам, які він їм підшукував. Розповідають Надзвичайні новини

«Кошти, які надходили, вони віддавали вказаному громадянину. Година таких послуг коштувала від 600 до 1000 гривень. Надавали вказані послуги вони в готелях міста Тернопіль», - каже старший оперуповноважений в Тернопільській області Олександр Буняк.

Жертвами горе-бізнесмена ставали навіть неповнолітні. Одна із них - школярка із Рівненщини. Дівчина відмовилася надавати інтимні послуги. Відверті фото жертви побачила вся школа.

Після скандалу, дівчина залишила школу. Справою зайнялися правоохоронці. За допомогою слідчих дій встановили ще чотири жертви Інтернет-сутенера. Депутат може отримати 10 років ув’язнення. Наразі за рішенням суду він перебуває під домашнім арештом.
Loading...

Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.