Центр науки створять у Тернополі (Фото)

Центр науки створять у Тернополі (Фото)

«Центр Науки Тернополя» - це проект, який переміг на конкурсі «Громадський бюджет Тернополя» та отримав кошти для реалізації.

15_10_201631

У Тернополі створять науково-демонстраційний навчальний центр «Центр Науки», де охочі зможуть навчатися експериментувати та проводити досліди з хімії, фізики та біології, на практиці спостерігати різноманітні природні явища, дізнатися більше про фізичні властивості речовин.

Автор проекту Христина Білінська розповідає, що після того, як у Тернополі разом з науковцями 4 роки поспіль проводили «Наукові пікніки» - вирішили, що було б добре, облаштувати у місті лабораторії, де б кожен, хто бажає, зміг проводити досліди та на власні очі побачити ті хімічні, фізичні та біологічні процеси, які важко уявити, читаючи книги.


Стали відомі деталі кривавої драми, як тернополянка пошматувала ножем рідну матір


Особливо корисно буде відвідувати «Центр Науки Тернополя» школярам. Адже у школах матеріально-технічна база сьогодні не дозволяє проводити чимало цікавих експериментів та наочно пояснити учням різні явища. Скажімо, у цьому центрі, за допомогою спеціального обладнання можна буде побачити, як працюють внутрішні органи людини, як впливає на організм куріння, як відбувається мутація, поекспериментувати з кольорами та інше.

На створення «Центру Науки Тернополя» з Громадського бюджету Тернополя виділили мільйон гривень, ці кошти планують реалізувати уже за рік. Головна мета проекту, розповідає його автор – максимально поєднати теорію з практикою, зробити науку більш доступною та дати змогу школярам «доторкнутися» до науки.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.