Тернопільський волонтер запропонував чиновникам пересісти в інвалідні візки або звільнитися (відео)

Тернопільський волонтер запропонував чиновникам пересісти в інвалідні візки або звільнитися (відео)

20160418114407Віктор Старущак розпочав акцію, мета якої, аби високопосадовці на власній шкурі відчули, як живеться людям з обмеженими можливостями у великому місті.

Віктор із селища Козова Тернопільської області – інвалід з дитинства, прикутий до інвалідного візка. У нього дві вищі освіти – економіста та юриста, а ще він депутат Козівської селищної ради. Але основне його заняття – адміністрування груп у соцмережах. Віктор з власного досвіду знає, яких зусиль щодня доводиться докладати людині на інвалідному візку, аби зайти в магазин, лікарню чи держустанову. Тож запропонував це спробувати і чиновникам, а потім ці візки подарувати інвалідам. Відеозвернення виклав на своєму Youtube-каналі.

За задумом Віктора, високопосадовці повинні проїхатися на інвалідному візку по місту три кілометри, при цьому заїхавши в різні установи і заклади. А хто відмовиться - нехай негайно пише заяву на звільнення або складає мандат.

До речі, наприкінці минулого року схожу акцію проводили львівські депутати. Вони тоді без сторонньої допомоги навіть не могли спуститися у підземний перехід. Проте відтоді у місті інвалідам простіше жити не стало.

 

 
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.