Таємниці святкування Маланки покажуть у тернопільському музеї

Таємниці святкування Маланки покажуть у тернопільському музеї

«Століття святиться Різдвом» – під такою назвою в обласному краєзнавчому музеї 13 січня о 12 годині відбудеться театралізовано-костюмоване зимове дійство: «Маланка ходила, Василька просила…».

02

«Символи фауни та флори у народній обрядовості…», «Дохристиянські вірування та традиції…», «Коляд, коляд, колядниця…», «Святкування різдвяних свят Українською Повстанською Армією…». Окрім цього, на гостей свята чекають екскурсії залами музею, майстер-класи та різдвяні конкурси.

Ми хочемо відтворити ці традиції Різдва. Адже останнім часом вони забуваються. Старий рік в деяких районах святкували як свято Маланки. Хочеться передати ту атмосферу. Очікуємо багато гостей. Також будуть різноманітні виставки про святкування Різдва на початку ХХ століття, науковці організують цікаві екскурсії. Розповідає заступник директора обласного краєзнавчого музею Наталія Чиканова.

Відвідувачам обіцяють театральні вистави просто неба. Також на святі колядуватимуть та щедруватимуть. Усім обіцяють хороший настрій та призи.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.