Нігерійські студенти дарують радість сиротам із Тернополя

Нігерійські студенти дарують радість сиротам із Тернополя

Іноземні студенти Тернопільського державного медичного університету є досить активною частиною молодіжної спільноти вишу.

DSC8019

 

Вони беруть участь не тільки в житті ТДМУ, а й міста загалом. Студенти з різних країн роблять свій внесок у благодійність. Наприклад, нещодавно представники Нігерійської асоціації студентів Тернопільського медуніверситету прийшли до підопічних Центру соціальної та психологічної реабілітації для дітей з подарунками та цікавими іграми.


Півтори тисячі банок тушонки зробили для бійців в селі на Тернопільщині за тиждень


Ініціатором акції стала президент асоціації Ahuruonye Sharon Ogechi, яка нещодавно була обрана на цю посаду. «Ми вирішили подарувати радість і любов тим дітям, які її найбільше потребують, саме в день Святого Валентина. Ми прийшли не стільки святкувати, а скільки показати, що вони нам важливі і що ми хочемо поділитися теплом своїх сердець», – розповіла Ahuruonye Sharon Ogechi.

Понад 20 волонтерів з числа членів Нігерійської асоціації об’єднали зусилля, щоб зібрати для малечі подарунки – солодощі, одяг і миючі засоби - пише ternopillive.com.ua
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)