Дітям загиблих Героїв у Тернополі влаштували свято (Фото)

Дітям загиблих Героїв у Тернополі влаштували свято (Фото)

На майданчику для гри в боулінг зібралося майже 40 дітей, які знайомляться та щось жваво обговорюють. Усіх їх об’єднало спільне горе - загибель рідних, які воювали в зоні АТО. У кожного теплі спогади про тих, кого втратили.

Одинадцятирічний Остап Гурняк розповідає про свого брата Віктора Гурняка із гордістю. Хлопчик каже: брат дуже любив Україну, а тому не задумуючись пішов воювати. 2 роки тому він загинув. Тож Остап, як і інші діти прийшов на організоване дійство.


У Тернополі зловили шахрайку, яка рятувала чужих дітей від поліції за гроші (Відео)


Тут я познайомився з дітьми. Когось я вже знав, бо зустрічався на інших заходах. Ми каталися на ковзанах, потім грали в боулінг. Ця акція нам дає змогу пам’ятати про бійців, які нас захищають, - зазначив Остап Гурняк.

До організації заходу долучилися представники діаспори «Голос України» з Уельсу (Сполучене Королівство Великобританії). Вони вручили діям подарунки.

Прийшли на зустріч з дітьми й представники влади. Голова обласної державної адміністрації Степан Барна відзначив, що Тернопільщина народила справжніх патріотів, які зробили все для того, аби на нашій землі був мир. Вони це зробили ціною власного життя.

Багато родин та волонтерів приєднувалися й надалі приєднуються до того, щоб Україна збереглася як самостійна держава. Ще більше наш край породив патріотів, які пішли служити в Збройні сили України, в добровольчі загони. Вони все зробили для того, щоб на Тернопільщині був мир. За свою країну загинули більше 90 синів області. У них сиротами залишилися діти, які тепер потребують постійного піклування з нашого боку. Наше завдання зробити все, щоб це відчуття суму за рідними було хоч якимось чином компенсовано увагою з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та всіх, хто вболіває за долю України, - сказав Степан Барна.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.