Дипломований стиліст-шопер із Тернополя знялася в першому кліпі (Відео)

Дипломований стиліст-шопер із Тернополя знялася в першому кліпі (Відео)

Екстравагантна тернополянка Ольга Вінницька  на сторінці в Фейсбук показала свій перший у житті відеокліп. Правда, дебютувала місцева стислітка-шопер лише в якості акторки. Пісню виконував гурт "Нікіта". Продемонстрований витвір мистецтва не є офіційним кліпом гурту, але офіційним засобом самовираження Ольги Вінницької під звучання "Нікіти" . Як зауважує акторка, текст пісні надвичайно близький їй за духом, що чудово помітно глядачеві. Це був ескперимент, але вдалий! 

Ольга розповідає, що в дитинстві хотіла бути міліціонером, стюардесою, адвокатом, письменником, актрисою і моделлю:

"Писати мені получається, фотографуватися страшно люблю, шукати входи і виходи в проблеми і з проблем теж вмію, сперечатися і доказувати то улюблена справа, можу бути добрим і поганим поліцейським, а от літала я всього лиш один раз, переборовши свій страх висоти. Залишилося лише спробувати себе в ролі актриси, що я і зробила з командою, яка мене розуміє без слів : Yurko Kushnir, Юрко Кулик.

На Оскар не претендую, бо знаю як довго до цієї слави йшов Ді Капріо, а деякі мої любимчики досі не світяться на алеї слави - зауважує нова тернопільська модель та актриса.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.