Рівень захворюваності тернополян зріс на 6,5 відсотка

Рівень захворюваності тернополян зріс на 6,5 відсотка

Збереження здоров’я працівників допоможе вирішити складні виробничі питання, працювати продуктивніше.

Аналіз проведений Тернопільським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області показав, що протягом 9 місяців 2018 року рівень захворюваності в м.Тернополі зріс, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 6,5 відсотка.

Так, за 9 місяців поточного року до відділення надійшло 22,7 тисячі лікарняних листків проти 21,3 тисячі у 2017 році. Згідно нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 №12, який набув чинності 01 жовтня 2018 року, передбачено наявність на кожному підприємстві, організації, установі комісії із соціального страхування.

Діяльність цих комісій визначена Положенням про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 №13.
Відповідно до вищезазначеного Положення передбачено проведення ними детального аналізу причин захворюваності, розробка заходів щодо її попередження та контроль за їх виконанням. Саме на ці комісії Фонд покладає великі надії щодо профілактики, як тимчасової втрати працездатності, так і виробничого травматизму.

Діяльність комісії (уповноваженого) із соціального страхування покликана також захищати інтереси як підприємства, установи, організації, на базі якої вона створена, так і кожного конкретного працівника, оскільки зростання рівня захворюваності негативно відображається на виробничих процесах, зокрема збільшення виробничих навантажень на окремих працівників, негативно позначається на їх психологічному та фізичному стані.

Принагідно просимо керівників підприємств, організацій, установ м.Тернополя не залишатися осторонь проблеми захворюваності персоналу, своєчасно вживати профілактичних заходів щодо її попередження, виявляти випадки нехтування дотриманням норм охорони праці. Збереження здоров’я працівників допоможе вирішити складні виробничі питання, працювати продуктивніше.

Тернопільське міське відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Тернопільській областіЗагрузка...