Тернопільський священик розповів шокуючу правду про відомого проповідника

Тернопільський священик розповів шокуючу правду про відомого проповідника

Відомий тернопільський священик Євген Заплетнюк на своїй сторінці опублікував цікавий запис, який пропонуємо вашій увазі.

"Сьогодні складно уявити соціальні мережі без «глибоких» і «філософських» статусів Фаїни Раневської, Пауло Коельо чи ОШО. Здається, цих кілька людей згенерували стільки афоризмів, що їх вистачить на весь Інтернет, навіть якщо кількість користувачів у соціальних мережах, і навіть самі соціальні мережі, будуть множитися в геометричній прогресії. І тут я маю на увазі лише справжні авторські цитати, а не ті, що їм приписують. І хоча більшість людей нашого покоління не тільки не знають хто такий ОШО, але й хто така Фаїна Раневська, все ж, сильні та досить переконливі афоризми цих людей мають неабияку здатність підкупляти та втиратися в довіру.

А до речі, чи знаєте ви, ким у житті був чоловік із псевдонімом ОШО? Пафосні та волелюбні цитати Бхагвана Шрі Раджніша, який згодом назвав себе ОШО («Океан»), зачаровують уже з першого слова. За життя (а він помер 1990 року) він не лише був надзвичайно харизматичною особистістю, але й тонким знавцем людської психіки. Раджніш чудово знав, як вправно маніпулювати іншими. І саме це зробило його відомим гуру та засновником небезпечної тоталітарної секти, діяльність якої не припинилася й до нашого часу в багатьох країнах під різними назвами. Так, ви маєте знати, що ОШО, це зовсім не безневинний дідусь із ангельськими очима.

Ця страшна особа - засновник тоталітарної секти, в якій фактично ставили досліди на людьми. Сатанинське вчення цієї секти було цілеспрямованою та відкритою пропагандою гріха, пристрастей та похоті. Жителі заснованої ним комуни стали жити за законами блуду, який там виставлявся за рису благочестя: «Немає нічого грішного в простому сексі. Жодних обов’язків, ніякого боргу чи зобов’язань. Секс повинен бути повним ігор і молитви. Розвивайте свою сексуальність, не подавляйте себе. Я не заохочую на оргії, але й не забороняю їх…» - писав ваш улюблений Ошо.

«Грішників не буває. Навіть якщо ти дійшов до самого дна в цьому житті, ти божественний, як і раніше. Ти не можеш втратити цю божественність. Я кажу тобі: спасіння не потрібно, воно в тобі самому». Яка краса! Як зручно! Жодної моралі. Ти можеш бути справжнім дияволом, але не думай про це!

Як ви можете здогадатись, за свою «мудрість» цей сивочолий старець брав не тістечками, але справжніми американськими доларами. Його хобі - дорогі, елітні авто, яких під кінець життя він мав цілу вулицю. Зрештою, він любив себе називати «гуру для багатих». Помер, як кажуть, він зовсім не від старості, а від СНІДу, який отримав в наслідок непорядкового статевого життя.

Класні цитати – це класно. Все ж, давайте будемо з ними обережними. Кожне поширення цитати маніяка – робить нас співучасником його злочинів, бо пропагує його ідеологію навіть після його смерті. А, чи знаєте, що акторка Фаїна Раневська померла в старості покинута всіма своїми друзями та родичами через нестерпний характер і цинізм? Шукайте справжню мудрість у творах Святих Отців, і ви ніколи не помилитесь.

Я бажаю всім нам сьогодні триматися лише чистого вчення Церкви Христової. Звичайно, Вона, як і ОШО знає про наші слабкості. Але на відміну від чисельних «гуру», лише Церква не тільки не хоче використовувати їх для свого зиску, але навпаки – допомагає нам швидше вилікуватися, стати здоровими, святими, щасливими та вільними. « Церква Бога Живого, стовп i утвердження істини». (1 Тим.3:15)

******
Не забудьте підписатися на сторінку Добрий ранок із отцем Євгеном, якщо ви досі цього ще не зробили, а також, не соромтесь ділитися цими записами з друзями!
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.