Школярки з’ясували стосунки «по-дорослому»

Школярки з’ясували стосунки «по-дорослому»

oZdleGMKQfgРозбірки між неповнолітніми в Бережанах для однієї з учасниць інциденту закінчилися лікарняним ліжком, для двох інших — кримінальним провадженням, ще двох поліцейські перевіряють на причетність до спричинення тілесних ушкоджень.

Як розповів начальник Бережанського відділу поліції Вадим Міжнов, із заявою звернулася дев’яти-класниця однієї з міських шкіл.

Дівчинка заявила, що отримала тілесні ушкодження і назвала імена забіяк. Поліцейські встановили осіб підозрюваних, і з’ясувалося, що всі вони неповнолітні — учениці дев’ятого й одинадцятого класів.

Причиною конфлікту стали банальні підліткові з’ясування взаємин: хтось на когось щось не те сказав, щось у соцмережах написав. Рідних втягувати в «особисте» школярі не стали, вважаючи, що самі здатні розв’язати такого штибу «проблеми». От і понарозв’язували: тепер з батьками й педагогами ходять і дають пояснення слідчим, адже потерпіла школярка опинилася в травматологічному відділенні районної лікарні із закритою черепно-мозковою травмою голови, струсом головного мозку та забоєм носа, пише "Вільне життя".


Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.