На Тернопільщині минулого року розкрили всі відомі вбивства

На Тернопільщині минулого року розкрили всі відомі вбивства

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін. Найвищий показник у Тернопільській, Рівненській і Хмельницькій областях – 100 %. Найнижчий – у Львівській області (82 %).

За словами В’ячеслава Аброськіна, у 2017 році з 1551 скоєного вбивства особу злочинця встановили у 1387 випадках. Також розкрили 466 вбивств минулих років.
«Останнім часом з’явилось дуже багато «фахівців», які галасять про те, що у нас в державі рівень злочинності знаходиться на рівні 90-х років, — пише у Facebook Аброськін.. Це згодом підхоплює російська пропаганда і вже на весь світ транслює про «разгул криминала на Украине» задля дискредитації нашої країни на міжнародній арені через демонстрацію начебто нашої «неспроможності навести лад та забезпечити правопорядок».

Через це хочу надати інформацію до відома громадськості щодо дійсної ситуації по скоєнню та розкриттю навмисних вбивств за останні 20 років на території нашої країни.

Тількі цифри:
1997 — 2002 рр — відповідно це 4529 та 4296,
2014 рік — 4389,
2015 рік — 3004,
2017 рік — 1551.

оза політичними амбіціями «активістів», зацікавлених у піарі на чужій біКримінальна поліція завжди була, є й буде пді. Незалежно від того є «увага громадськості» чи нема, ми будемо розкривати злочини та затримувати злочинців, бо життя та безпека наших громадян — найголовніші та найцінніші,» — підсумував заступник голови Нацполіції.Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.