На Тернопільщині провели змагання з авіамодельного та ракетомодельного спорту

На Тернопільщині провели змагання з авіамодельного та ракетомодельного спорту

Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді в Доброполі Бучацького району організував обласні змагання з авіамодельного та ракетомодельного спорту, приурочені 97-річниці з дня народження Івана Кожедуба. 

У заходах взяли участь 9 команд. Тут розігрували першість у ракетомодельному спорті (ракети на тривалість польоту з парашутом; зі стрічкою; ракетоплани на тривалість польоту; моделі-копії на реалізм польоту).


Тернополянки вчилися бути здоровими танцюючи в центрі міста (Фото)


Командну першість здобули вихованці комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків", друге та третє місце посіли - команди Почаївського будинку дитячої творчості та спорту й Підволочиської станції юних техніків.

В авіамодельному спорті командну перемогу отримали вихованці Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», срібними призерами стала команда Підволочиської станції юних техніків, бронзу отримали юні спортсмени комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків".

Переможців нагородили медалями та грамотами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді – повідомляють на сайті цієї установи.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.