Що сказали на сесії Тернопільської обласної ради про продаж землі?

Що сказали на сесії Тернопільської обласної ради про продаж землі?

Сьогодні на сесії Тернопільської обласної ради керівник фракції радикалів Богдан Яциковський висловив позицію щодо продажу землі. 

Останнім часом знову почали активно піднімати тему продажу в Україні земель сільськогосподарського призначення. Мовляв, усі розвинуті країни мають ринок землі, й якщо наша держава хоче розвиватися, то саме час продавати. Чи погоджуються селяни, з таким твердженням — ніхто не питає. Хто купуватиме землю, яку нині хочуть виставити на продаж?

Навіть в українських сільгоспвиробників середньої руки немає таких грошей і про це вони не раз заявляли. То для кого такий ринок? Українська земля одна із найродючіших у світі, тож немає нічого дивного, що її хочуть купити. Але ми маємо добре розуміти: родити щедрі врожаї вона повинна для українського народу, а не для іноземців!

- Основою аграрного устрою держави мають стати фермерські господарства. Відповідний проект змін до Конституції України зареєструвала фракція Радикальної партії у Верховній Раді. 175 народних депутатів підписалися під змінами до Конституції, лише жоден депутат від «Батьківщини» не підтримує цю ініціативу. Причина цьому є.

Олег Ляшко оприлюднив документ, який підписала Юлія Тимошенко ще у 2008 році на посаді прем’єр-міністра України про ринок земель. Будучи прем’єр-міністром лише 2 місяці Тимошенко підписала закон, де написано, що власники українських земель – іноземні громадяни та іноземні компанії, а сьогодні вона пудрить мізки і розказує, що підтримує фермерів та селян. Щоб закріпити землю за фермерами, Тимошенко не підписалась, а щоб продавати землю іноземцям – цей документ вона підписала, - каже Богдан Яциковський.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.