У Тернополі греко-католицький священик вимагав заборонити продаж трусів (Відео)

У Тернополі греко-католицький священик вимагав заборонити продаж трусів (Відео)

Під час сесії Тернопільської міської ради депутат Володимир Гринда оприлюднив кумедний запит щодо заборони у місті продавати спідню білизну під час релігійних свят. До такого кроку депутата підштовхнуло те, що під час Зелених свят він побачив на тернопільській вулиці торгові ятки, де торгували спідньою білизною, , – пише ZAXID.NET.

Володимир Гринда є священиком УГКЦ і представляє в міській раді партію “Батьківщина”. «У державі є прийняті державні свята, які зобов’язують по всій державі їх святкувати. Зелені свята входять до тих самих державних свят. Іду я по вул. 15 квітня на Зелені свята. Вісім чоловік (торгових яток) всього на всього відкриті – труси продають, ліфчики. Другий там продає рибні снасті. Якби це ще був хліб чи ще щось таке необхідне до проживання… Але, щоб на Зелені свята і на світлий понеділок люди відкрили і продавали труси… Це перегиб», – заявив депутат.

Володимир Гринда попросив, щоб мерія підготувала документ, який би заборонив продавати спідню білизну під час свят.

«В мене таке звернення, чи щоб у рішенні виконкому, чи якесь попередження власникам ринків, щоб хоча б вже на такі дуже кричущі свята, тим більше, що це державні свята… Бо, якби таке було в Німеччині, то в Німеччині моментом власник би полетів аж за ним би закурилось. Хоч попередження, щоб такі речі більше не робились», – додав Володимир Гринда.

«Про що попередження? Про труси чи про що?», – спитав депутата головуючий на сесії міський голова Сергій Надал.
«Щоб на Зелені свята трусами не торгували», – ствердно відповів Володимир Гринда, а присутні у залі почали аплодувати і сміятись.
Мер пообіцяв звернутись до управління торгівлі міськради, щоб підготувати звернення до тернопільських підприємців з проханням не торгувати під час свят.Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.