На вулиці Лепкого в Тернополі хлопця пожер пес

На вулиці Лепкого в Тернополі хлопця пожер пес

У Тернополі собака покусала 23-річного хлопця. Випадок трапився у дворі на вулиці Лепкого. До місця події викликали швидку пише Доба.


Відомо, що тернополянина покусав дворовий собака. Із кусаними ранами лівої кисті постраждалого доставлено у лікарню швидкої допомоги.

Що робити, якщо вас вкусив собака:

— Промийте місце укусу. Промити потрібно будь-яким дезинфікуючим розчином. Це може бути 3% перекис водню, розведене у воді мило. Можна використовувати господарське або антибактеріальне мило, хоча і звичайне теж підійде. Також можна промити зеленкою. Не варто використовувати спирт, йод або одеколон, ці речовини обпалюють тканини.

— Необхідно обробити шкіру навколо рани, щоб прибрати з неї всі бактерії. Обробляємо 5% розчином йоду. На шкірі живуть мікроорганізми, які потрапивши в рану, можуть викликати загноєння.

— Потрібно покрити рану спеціальною бактерицидною плівкою або пластиром. На плівку потрібно накласти стерильну пов’язку.

— Якщо вкусив невідомий собака, тоді обов’язково слід робити уколи від сказу. Якщо тварина домашня, тоді потрібно обов’язково отримати підтвердження від ветеринара про те, що пес здоровий.

— Після всіх процедур, необхідно обов’язково звернутися в поліклініку або в травмпункт.

 
Loading...

Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.