За два дні через ожеледицю травмувалися понад сотня тернополян (Відео)

За два дні через ожеледицю травмувалися понад сотня тернополян (Відео)

Ожеледиця накрила Тернопіль минулими вихідними. Ще у суботу зранку вулиці міста вкрились льодом. Не всі тернополяни змогли втримались на ногах.

 Медики кажуть, через слизьку дорогу побільшало звернень у травмпункт.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, ДИРЕКТОР КНП «ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА КОМУНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ»:
"В основному серед вуличного травматизму переважають: пошкодження променево-зап’ястного суглобу, гомілково-ступневого суглобу, травми голови та інших ділянок тіла, це вже у меншій кількості". Так, минулої суботи до медиків звернулося майже 70 людей. З них чотирьох – госпіталізували. У неділю – до травмпункту звернулись 57 містян. Зі скаргами люди приходили і сьогодні. Більшість травм, кажуть медики, пов’язані із необережністю людей.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, ДИРЕКТОР КНП «ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА КОМУНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ»:
"Треба бути, у першу чергу, уважними, по-друге – мати зимове взуття, пристосоване до ожеледиці. Але найважливіше в ожеледицю не виходити на вулицю, або уникати місць, де є ожеледиця".

Попри збільшення звернень тернополян, медики додають, ситуація щодо вуличного травматизму з початку зими у Тернополі - стабільна. А через ожеледицю, яка утворилася на дорогах міста, у суботу на сайті міського управління ЖКГ, благоустрою та екології повідомили, що у Тернополі оголосили «жовтий рівень» оповіщення. Комунальники додали, що працівники підрядних організацій посипали проїзні шляхи і тротуари піщано-сольовою сумішшю. Але через дощ ці заходи були малоефективними.

Загрузка...