Терміново: помер відомий артист із Тернополя Сергій Сірий

Терміново: помер відомий артист із Тернополя Сергій Сірий

сссПісля довготривалої хвороби помер тернопільський поет-пісняр, журналіст, фахівець соціальної сфери, заслужений діяч естрадного мистецтва України. Член НСЖУ, Асоціації діячів естрадного мистецтва України Сергій Антонович Сірий.

Його перу належить містична мелодрама «Йар навиворіт, або Кохання в чужому тілі». Він — лауреат конкурсу «Коронація слова-2014″ (спеціальна відзнака в номінації «Пісенна лірика для дітей» за текст пісні «Домовик-домовичок»). Рішенням журі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2016″ твір поета-пісняра «Бім і Кеті» визнано переможцем в номінації «Пісенна поезія для дітей» як кращий пісенний твір для дітей молодшого шкільного віку - пише видання 7 Днів-Україна.

Пісня «Я – убитий солдат», яку поет написав у 2014 році в співдружності з тернопільським композитором Сергієм Степанівим, рекомендована Міністерством освіти і науки України для проведення «Уроків мужності» у навчально-освітніх закладах нашої держави.

Пісні на слова Сергія Сірого «Українська родина», «Пісенні Медобори», «Хотинський піснецвіт», «Ліра Гіппократа», створені у співдружності з відомим композитором Леонідом.Попернацьким, стали музичними візитівками однойменних всеукраїнських мистецьких фестивалів. А пісня «Доброго дня» – гімн благодійного фонду «Світ дітей», який є філією міжнародної благодійної організації в Канаді «Chalice», і текст її перекладено на англійську мову.

Виконавці пісень на вірші поета здобували перемоги, ставали лауреатами чи дипломантами всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів і конкурсів: «Співограй», «Пісня року», «Балатон. Мистецтво. Молодість», «Кришталевий жайвір», «Чорноморські ігри», «На хвилях Світязя», «Прем’єра пісні», «Київська весна», «Ялтинське літо», «Боромля», «Сім-сім», «Зірки, на


Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.