У Тернополі відбувся спортивний забіг«Півмарафон-2018» (Фото)

У Тернополі відбувся спортивний забіг«Півмарафон-2018» (Фото)

У Тернополі у «Півмарафоні-2018» взяли участь представники «МРІЇ»

17 червня в Тернополі відбувся «Півмарафон-2018». Забіги для дорослих пройшли на трьох дистанціях– це 21, 10 і 5 км. А для маленьких любителів бігу організатори заходу підготували окрему програму.У півмарафонівзяли участь понад 500 осіб із 15 областей України, а також із-закордону, зокрема із Білорусі, Азербайджану, США,Франції.

Першим дистанцію 21 кілометр подолав львів’янин Тарас Сало.«Минулого тижня я взяв участь у півмарафоні у Львові. Там також здобув перемогу. Виходить за один тиждень пробігдва півмарафони», -розповідаєТарас Сало.- «У Тернополі, коли перші десять кілометрів пробіг за 31 хвилину, вже знав, що перемога буде».

Організатори заходу зазначають, що мета спортивного забігу- популяризувати здоровий спосіб життя, заохотити якомога більше людей займатися спортом. Підтримали таку ініціативу та взяли участь у «Півмарафоні-2018»представники Агрохолдингу «МРІЯ».

«Наша Компанія завжди підтримуєспортивні акції, проекти та ініціативи. Робимо усе, щоб популяризуватиздоровий спосіб життя, особливо серед наших працівників та пайовиків. Як бачите, вцьомупівмарафонівзяли участь командно. Окрім мене, долучилися троє наших пайовиків. У Тернополі я вперше долучився до такого заходу. Раніше брав участь у забігах у Карпатах та у Львові. Такі заходи дуже важливі, вони заохочують як учасників, так і вболівальників, відвідувачів активніше займатися спортом,більше уваги приділяти здоровому способу життя, - каже провідний менеджер відділу соціальних проектів Агрохолдингу «МРІЯ» Назарій Карпин.

Дистанцію 21 кілометр подолали266 учасників спортивного заходу. Один з них - Іван Сенчак, який приїхав на Тернопільський півмарафонз Івано-Франківської області.
«За годину 45 хвилин пробіг цей маршрут. Долати таку дистанцію на марафоні не було складно. Мабуть тому, що веду активний спосіб життя. Щодня встаю о 5-тій годині, бігаю від 6 до 12 кілометрів, роблю вправи, їжджу на велосипеді. Колись професійно займався спортом. У 1984 році я потрапив у Львівський спортивний інтернат і до 1991 року продовжував професійне тренування. У Тернополі долучився до такого забігу вже втретє», - розповів Іван Сенчак.

Переможцям «Півмарафону-2018»вручили нагороди та призи.Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.