Вселенський Патріарх побажав кримським татарам повернутися на батьківщину

Вселенський Патріарх побажав кримським татарам повернутися на батьківщину

"Вважаю, що це найпотужніший удар на цьому етапі по Росії (надання автокефалії. - Ред.). Ще одним нарівні стане деоккупація Криму", - сказав Джемілєв.

Вселенський патріарх Варфоломій побажав кримскотатрскому народу швидкого повернення на свою землю. Про це лідер кримських татар, народний депутат (БПП) Мустафа Джемілєв розповів в інтерв'ю Укрінформу

"Коли ми прощалися (делегація на чолі з Президентом України під час візиту до Вселенського патріархату 3 листопада. - Ред.), сказав йому (Вселенському патріарху. - Ред.), що я не християнин, а мусульманин, але його мудрий і мужній вчинок - надання незалежності українській церкві - на користь всім громадянам України, незалежно від національності і віросповідання. Дай Аллах вам довгих років життя, сказав я йому. Він розчулився і теж відповів: "Дай Аллах вам довгих років життя, дай Аллах, щоб ви скоро повернулися на свою батьківщину", - розповів Джемілєв.

Він також повідомив, що в січні збирається бути присутнім на врученні Томосу, щоб показати, що ця подія дуже важлива і для кримськотатарського народу.

 

Загрузка...