Четверо осіб отруїлося шаурмою в центрі Тернополя

Четверо осіб отруїлося шаурмою в центрі Тернополя

Тернополянин Ігор Голінський виклав у Facebook історію про те, як разом з дружиною і друзями отруївся в одному із закладів громадського харчування.


«Цю забігайлівку ми відвідали вперше, вирішили зайти на шаурму перекусити ввечері в 21:50 (встигли перед закриттям), – пише Ігор Голінський. Були ще залишки м’яса і ми замовили звичайну шаурму за 35 грн, перекусили і пішли по домах. На наступний день у нас проявилися усі симптоми сильного отруєння, плюс температура 38,8, яка не збивалася. Всі спроби самостійного лікування не приводили ні до якого ефекту, ми з дружиною змушені були лягти в інфекційне відділення, де тиждень нас лікували з діагнозм гостра кишкова інфекція. Двоє друзів лікувалися вдома, обійшлося без госпіталізації.

Разом в чотирьох ми їли лише в той день і лише ту шаурму, тому ми впевнені що отруїлися саме в Zam Zam,  – стверджує Ігор Голінський . Лікарня дала запит на санстанцію, яка прислала перевірку. Як прокоментував згодом власник даного закладу – “щодня нове м’ясо і продукти”, а отже тої партії що ми їли вже немає.

І як би власник цього закладу не говорив які в них ідеальні і чисті умови там, факт залишається фактом – в той день було порушення з їхньої сторони, чи продукти не свіжі, чи руки у хлопчини який її крутив не чисті (він між іншим чомусь там вже не працює…).

Заява в захист прав споживачів написана, чекаємо на офіційне пояснення. Хоча власник сказав – “пишіть скільки хочете, в мене щодня люди пишуть”, я надіюся вдасться довести свою правоту.

З досвіду спілкування з різними інстанціями даю друзі вам усім пораду: якщо ви хоча б підозрюєте що їжа не свіжа, або вам стало погано після відвідування якогось закладу харчування – обов’язково чим пошвидше дзвоніть в санстанцію, відділ захисту прав і причому всі отруєні зверніться до поліклініки чи лікарні щоб вас поставили на облік і дали в результаті довідку. Бо ми отруїлися 4, але звернулися в лікарню лише 2, якби 3 людей звернулися ця справа розглядалася б як епідемія і щось можна було б доказати, а якщо менше трьох офіційно отруєних людей то це одиночний випадок і він сильно до уваги не береться. І будьте готові до того що навіть коли вас отруять, в нашій державі доказати щось буде дуже дуже складно».

Ігор Голінський усім тернополянам пропонує репостнути цей запис: «… щоб люди знали про мою історію і подумали ще раз чи варто харчуватися».
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)