Коли тернопільським безхатченкам і туристам поталанило більше за місцевих багатіїв?

Коли тернопільським безхатченкам і туристам поталанило більше за місцевих багатіїв?

На Тернопільському вокзалі подорожуючих на Різдво вітав Муніципальний Галицький камерний оркестр. Акцію «Для тих хто в дорозі» у Тернополі проводять уже всьоме. Добру традицію переймають в інших містах України.

314

У залі очікування тернопільського залізничного вокзалу усі охочі мали змогу насолодитися мелодіями відомих композиторів, хітами з кінофільмів, різвяними композиціями. Ідея перетворити вокзал на концертну залу виникла несподівано.

Це відпрацьовано роками. І є вже стабільна публіка. Тернополяни вже полюбили і йдуть спеціально на цю програму. Важливо, щоб було розмаїття і цікаво і відповідало духу того дня. Слухач в захопленні. І якщо врахувати, що це не концертнийй зал, то все було відмінно. Ідея виникла в 2011 році. Ми з начальником департаменту культури шукали приміщення для концерту. Він так між іншим сказав: Йдіть грати на вокзал». Ну я й сприйняв ці слова серйозно і пішов на вокзал грати. - Розповідає художній керівник, диригент Муніципального Галицького камерного оркестру, народний артист України Василь Феленчак.

Концерт зі святковою програмою «Для тих, хто в дорозі» тривав понад дві години та зібрав чималу публіку.

Ця музика надзвичайно красива. І приємно почути ці чудові мелодії на вокзалі, адже зазвичай вони лунають у великих концертних залах, - каже пані Марія.

Я вдруге у вашому місті. Воно мені дуже подобається. А ця акція у різдвяні дні надає Тернополю особливого шарму, - зазначила Наталя Юхимчик, яка приїжджала в гості до подруги.

Працівники вокзалу кажуть, відвідувачам концерту нагадували, щоб вони, захопившись музикою, не запізнились на потяг.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.