Коли тернопільським безхатченкам і туристам поталанило більше за місцевих багатіїв?

Коли тернопільським безхатченкам і туристам поталанило більше за місцевих багатіїв?

На Тернопільському вокзалі подорожуючих на Різдво вітав Муніципальний Галицький камерний оркестр. Акцію «Для тих хто в дорозі» у Тернополі проводять уже всьоме. Добру традицію переймають в інших містах України.

314

У залі очікування тернопільського залізничного вокзалу усі охочі мали змогу насолодитися мелодіями відомих композиторів, хітами з кінофільмів, різвяними композиціями. Ідея перетворити вокзал на концертну залу виникла несподівано.

Це відпрацьовано роками. І є вже стабільна публіка. Тернополяни вже полюбили і йдуть спеціально на цю програму. Важливо, щоб було розмаїття і цікаво і відповідало духу того дня. Слухач в захопленні. І якщо врахувати, що це не концертнийй зал, то все було відмінно. Ідея виникла в 2011 році. Ми з начальником департаменту культури шукали приміщення для концерту. Він так між іншим сказав: Йдіть грати на вокзал». Ну я й сприйняв ці слова серйозно і пішов на вокзал грати. - Розповідає художній керівник, диригент Муніципального Галицького камерного оркестру, народний артист України Василь Феленчак.

Концерт зі святковою програмою «Для тих, хто в дорозі» тривав понад дві години та зібрав чималу публіку.

Ця музика надзвичайно красива. І приємно почути ці чудові мелодії на вокзалі, адже зазвичай вони лунають у великих концертних залах, - каже пані Марія.

Я вдруге у вашому місті. Воно мені дуже подобається. А ця акція у різдвяні дні надає Тернополю особливого шарму, - зазначила Наталя Юхимчик, яка приїжджала в гості до подруги.

Працівники вокзалу кажуть, відвідувачам концерту нагадували, щоб вони, захопившись музикою, не запізнились на потяг.Loading...

Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.