17-річний збаражанин Назар Войтович пішов з життя Героєм

Мітки: , ,

назар войтовичПанахиду за загиблим у Києві 17-річним Назарем Войтовичем відправили сьогодні у Тернопільському Кооперативному коледжі.

Саме тут хлопець навчався на 3 курсі відділення дизайну, обожнював живопис. Усі роботи Назара мали український дух, на малюнках зображав калину, тризуб чи козаків. Саме патріотизм підштовхнув юнака в останню хвилину поїхати на Майдан до Києва, розповідають одногрупники. Ще в середу, 19 лютого, Назар був на парах, а ввечері мав віднести до автобуса, який їхав на Київ, речі для столичного Майдану,-розповідає tv-4

– Він був на заняттях в середу і вже в четвер, в годині 10-11 нам подзвонили в коледж, що він вбитий на Майдані. Ми навіть не повірили в таку інформацію, почали дзвонити на телефон Назара. Відповідала жінка – волонтерка, сказала, що в Михайлівському соборі лежить тіло студента, він ваш студент. Ми не повірили, бо в таку інформацію важко повірити. Почали перевіряти друзів, знайомих і виявилось, що Назар не мав нікуди їхати: він готувався передати якісь речі через тернопільський Майдан для троюрідного брата, друзів, що були в Києвіі, – розказує куратор групи 3 ДЗ-1 Тернопільського Кооперативного коледжу Тетяна Панченко.

войтовичТа в останню хвилину щось змінилось і Назар прийняв рішення їхати на  Майдан особисто.

– Останній раз, коли ми його чули, це було  близько сьомої вечора і він дуже спішив на автобус.Дуже спішив з гуртожитку. Йому нетерпілось поїхати до Києва, навіть підготував колишню каску…. Ми його ніколи не забудемо, – розповідає одногрупниця.

– Чесне слово, я ніколи не бачила, що він сумував, ображав. Навіть коли когось ображали, він приходив і втішав, що це не так. Він був такий затятий націоналіст, по історії мав дуже хороші оцінки, по війні, зброї, він добре то знав все, – пригадує інша одногрупниця.

Назар поїхав до Києва вночі 19 лютого, а вже наступного дня під час протистоянь на Майдані хлопця вбили з вогнепальної зброї.

Назар Войтович родом з села Травневе Збаразького району, він у батьків єдиний.

Висловлюємо співчуття рідним Назара.Він прожив коротке життя, але встиг стати Героєм!

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відгук Facebook

Підписатися на RSS-коментарі цієї публікації

2 Responses

  1. Використовуючи наші матеріали, ставте хоча б гіперпосилання і TV-4 правильно пишіть…

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Догори ↑