Тернополян дурили неіснуючими оголошеннями (Фото)

Тернополян дурили неіснуючими оголошеннями (Фото)

Затримали шахраїв, які представлялися працівниками інформаційних довідок і в тому числі сайту 109.te.ua і дурили людей на Тернопільщині. Вони ходили по підприємствах краю і пропонували власникам розмістити інформацію про уже існуючу чи нову фірму на інфосайті.


За свої послуги просили невеликі, але щоразу різні суми. Ціна за неіснуюче розміщення інформації коливалася від двохсот до тисячі гривень. Потенційним клієнтам видавали прихідний касовий ордер або чек. Люди, які повелися на розповіді шахраїв, але послугу не отримали, звернулися за допомогою до правоохоронців.

Один з підозрюваних уже потрапляв у поле зору правоохоронців. Заробляти на неіснуючих оголошеннях він почав ще три роки тому. Його оперативники викрили, довівши причетність до п'яти фактів шахрайств. Справу у 2017 році передали до суду. Проте чоловік на шлях виправлення не став і продовжив заробляти брехнею, взявши у помічники ще одного тернополянина.

За словами начальника сектору відділу кримінальної поліції, сьогодні до поліції із заявами уже звернулося шестеро потерпілих. Правоохоронці звертаються до мешканців краю, придивитися до фотографій і якщо ви стали жертвою даних осіб, телефонувати на лінію "102" або за номером телефону (097)809-81-53.

фото: Відділ комунікації поліції Тернопільської областіLoading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.