На Тернопільщині розпочалася Всеукраїнська проща родин Героїв Небесної Сотні

На Тернопільщині розпочалася Всеукраїнська проща родин Героїв Небесної Сотні

Упродовж трьох днів, з 19 по 21 травня, в Тернопільській області перебувають майже 150 членів родин Героїв Небесної Сотні з усієї України. Разом вони вшанують пам’ять та відвідають прощу у Зарваниці.

Акція має символічну назву «Всеукраїнська проща родин Героїв Небесної Сотні». Вона об’єднала родини Героїв, які загинули на Майдані, зі всієї України.


Теренова гра «Легенда УПА» знову обєднає школярів Тернопільщини


Зоя Семенівна приїхала з Вінниці. На Майдані вона втратила сина, 34-х річного Максима Шимка. Він змалечку розмовляв українською, прагнув жити у вільній державі. Жінка переконана, на любов Максима до України вплинуло й життя в Тернополі. Адже, кілька років він прожив саме тут.

«Він прожив життя в Тернополі, яке дало йому поштовх до патріотизму. Він був ув козацтві, УНСО, і в інших організаціях, які боролися за Україну. Рівно рік по тому, як загинув Максим, ми дивилися телебачення. Побачили, як хтось кричав: не йдіть на Інститутську, бо там вбивають…. Мій Максим, опустивши голову, пішов туди. У них не було страху, вони боролися до кінця», -розповіла Зоя Семенівна.

 

Володимир Бондарчук, голова ГО «Родина Героїв Небесної сотні» каже 20 лютого 2014 року він мав зустрітися із своїм батьком на Майдані.Та не встиг, батька вбила снайперська куля. Через кілька місяців у Володимира виникла ідея об’єднати сім’ї загиблих. Так виникла ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», яка сьогодні об’єднує родини більше ста загиблих. Досвід показує, що таке спілкування краще, ніж будь-який психолог. Тільки переживаючи разом цю втрату, допомагаючи один одному, ми можемо далі жити і продовжувати боротьбу наших рідних.

Прощу для родин Героїв Небесної Сотні в області організовують вперше. Після покладання квітів родини загиблих Героїв Небесної Сотні відвідають Збаразький замок, село Травневе, де народився наймолодший Герой Небесної Сотні Назар Войнович та поспілкуються із духовенством у Зарваниці.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.