Патріоти Добропілля повернули національну символіку на вулиці міста (Відео)

Патріоти Добропілля повернули національну символіку на вулиці міста (Відео)

У прифронтовому Добропіллі місцеві патріоти повернули національну символіку на вулиці міста. Прапори та вивіски придбали власним коштом і перед Великоднем вийшли на толоку.

Мешканці Добропілля неодноразаово зверталися до місцевої влади з вимогою повернути національну символіку на вулиці міста. Після того, як міський голова, продемострувавши свою принципову позицію, декілька раз відмовився посприяти в даному питані, люди, за підтримки депутата Добропільскої міської ради, керівника Донецької обласної організації Руху Наливайченка "Справедливість" Миколи Стрепоченка, взяли ініціативу у свої руки. Патріоти розвісили державні прапори та вивіски "Добропілля - це Україна", пофарбували стовпи у жовто-блакитні кольори. Прибрали, де було необхідно, сміття.


Тернополянам покажуть Великодню виставу на головному майдані міста


Нагадаємо, 22 березня цього року на сесії міської ради депутат, керівник Донецької обласної організації Руху В. Наливайченка "Справедливість" Микола Стрепоченко підняв питання: куди зникли з вулиць міста державні прапори? Адже Добропілля знаходиться в прифронтовій зоні, тому тут вкрай важливо підтримувати дух патріотизму і нагадувати всім, що Добропілля - це Україна. Микола Стрепоченко також підкреслив: активісти в коректній формі зробили голові пропозицію повернути місту вигляд, який Добропілля мало до виборів 2015 року - з вивісками і прапорами.

“У 2014 році патріоти за власні кошти купували і розвішували українську символіку для протидії сепаратизму в місті. Зараз ці функції повинна виконувати влада. Замість цього майже всі прапори та вивіски в місті і на в'їзді зі словами “Добропілля - це Україна” зникли з різних причин більше місяця тому. Ми вимагаємо, щоб Президент проконтролював, як свою роботу виконують його ставленники у Військово-цивільних адміністраціях. Нехай все зроблять так, як воно було до їхнього приходу в органи місцевої влади!” - зауважив Микола Стрепоченко.

Патріоти готові були почекати до Вербної неділі. Але жодного прапору чи таблички комунальні служби так і не повісили. Тому місцеві патріоти виправили ситуацію самотужки.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.