Нацбанк презентував нові 100 гривень

Нацбанк презентував нові 100 гривень

gryvНБУ вибрав для оновлення дизайну банкноти номіналом 100 гривень, керуючись ступенем зносу таких банкнот, а не рівнем їх підробки.

Рівень підробки гривневих банкнот незначний і відповідає рівню 2013 року, повідомив заступник директора департаменту грошового обігу Національного банку України Володимир Тищенко в ході презентації оновленої 100-гривневої банкноти з підвищеним рівнем захисту.

За його словами, Нацбанк вибрав для оновлення дизайну банкноти номіналом 100 гривень, керуючись ступенем зносу таких банкнот, а не рівнем їх підробки.

"Рівень підробки знаходиться на рівні 2013 року. Тобто три і чотири десятих підроблених банкноти на один мільйон банкнот справжніх, які знаходяться в обігу", - сказав Тищенко.

За його словами, серед цих підроблених банкнот найбільш часто зустрічаються банкноти номіналом 20, 50 і 100 гривень. Він також підкреслив, що випуск нових банкнот перебуває в межах планового приросту готівки на цей рік, а 100-гривневі банкноти старого зразка будуть в обігу нарівні з новими.

Як повідомлялося раніше, Нацбанк з 9 березня 2015 введе в обіг банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014-го з удосконаленою системою захисту. Оновлення 100-гривневої банкноти є результатом тривалого проекту регулятора по оновленню попереднього ряду банкнот національної валюти зразка 2003-2007 років.


Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.