Михайло Тітарчук: Тернопільщина має всі умови для здійснення інноваційного прориву (Відео)

Михайло Тітарчук: Тернопільщина має всі умови для здійснення інноваційного прориву (Відео)

Тернопільщина – унікальний край, де живуть дуже працьовиті люди. Регіон має величезний інвестиційний, інноваційний, інтелектуальний і туристичний потенціали, які сприяють збалансованому розвитку, залученню інвестицій та підтримці місцевих виробників.

На цьому під час щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST - 2018» наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

«Після таких форумів мають відбуватися певні речі – підвищення довіри до місцевої влади і в те, що реформи не просто йдуть. На сьогоднішній день в рейтингу «Doing business» Україна займає 76 місце. Колись ми були на 153. Поштовхом є дерегуляція в уряді – 500 застарілих законопроектів радянського часу просто відмінили», - зазначив Михайло Тітарчук.

За його словами, головним джерелом конкурентоспроможності завжди були інтелектуальні ресурси, якісний людський капітал і розвинена переробна промисловість. Саме вони надають країні унікальні конкурентні переваги, що дозволяють «на рівних» діяти в системі світогосподарських зв’язків.

«В Україні, і на Тернопільщині зокрема, є всі умови для здійснення інноваційного прориву та «цифрового стрибка», щоб перейти на більш високий технологічний рівень розвитку.

Впевнений, що цифрові трансформації у економіці, бізнесі, сферах життя створять нові інвестиційні можливості, сотні тисяч нових робочих місць, дадуть поштовх розвитку української науки та освіти, створять нові можливості для нашої молоді».
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)