Тернополяни мають останній шанс потрапити на унікальний концерт Оксани Мухи

Тернополяни мають останній шанс потрапити на унікальний концерт Оксани Мухи

Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки - автентичні та авторські колядки у цікавих оранжуваннях.

Уже традиційно співачка Оксана Муха запрошує на свої Різдвяні концерти. Цієї зими святкові концертні програми виконавиці почують в Івано-Франківську (8 січня, Драмтеатр ім. І. Франка), у Львові (9 січня, Львівська опера) та в Тернополі (15 січня, Драмтеатр ім. Т. Шевченка).

Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі  колядки, що з року в рік звучать у кожній українській родині. Від тихої - до гучної коляди, як зауважує Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр – зокрема, буде виконано кілька нових колядок авторства учасника вокальної формації «Піккардійська Терція» Ярослава Нудика.

– Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? - каже Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму - так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами, і разом із найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла зявиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ!

Гостями Різдвяних концертів Оксани Мухи буде колоритний жіночий гурт «ЯгОди».

15 січня – Тернопіль – Драмтеатр ім. Т. Шевченка. Початок – о 19:00.

Квитки – у касі Театру, а також онлайн: https://kasa.in.ua/oksana-muha-ternopil

Довідки – за тел.: (0352) 52 40 66
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)