Місто на Тернопільщині може стати одним із 7 чудес України

Місто на Тернопільщині може стати одним із 7 чудес України

З робочим візитом у Теребовлі побував відомий український політик Микола Томенко.

Райцентр Тернопільщини він відвідав у рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «7 чудес України: історичні міста та містечка», участь у якому бере Теребовля.

В рамках цього прес-туру були відзняті сюжети та зібрана додаткова інформація про місто для подальшого анкетування серед експертів, які братимуть участь в оцінюванні.

Першочергово група ознайомилась з історичними пам’ятками: церквами та костелом, фортецею та віадуком, ратушею і краєвидами старого міста.

07a

Нагадуємо, у 2016 році триває вже 5 етап всеукраїнської акції «7 чудес України» – « 7 чудес України: історичні міста та містечка». З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. З 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції, за яких можна проголосувати до 7 листопада включно. Протягом цього часу тривають презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50), будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 9 листопада, в День української писемності та мови.

Як зазначив Микола Томенко, Теребовля має свою унікальність і дуже важливо віднайти та пропагувати саме особливі риси цього містечка.

До слова, у свій час одним із семи чудес України було визнано Дністровський каньйон, що на півдні Тернопільщини. Дністровський каньйон утворений річкою Дністер, яка бере початок з маленького струмка біля підніжжя гори Розлуч у Львівській області.

Про це пише видання Репортер.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.