На історичній карті Тернополя можна буде прослідкувати історію міста

На історичній карті Тернополя можна буде прослідкувати історію міста

На історичній карті Тернополя можна буде прослідкувати історію Тернополя. Над картою розпочали працювати 10 квітня, планують завершити в травні.

Проект „Інтерактивна історія України” стартував у Києві 3 квітня. Організатори кажуть: хочуть створити візуальну історію країни за останніх 50 років. Спочатку відтворять історію найбільших обласних центрів України. Повідомляє 20 хвилин.


Транспорту на Великдень у місті поменшає (Відео)


Тернопільські активісти із товариства дослідників історії «Кліо» збирають світлини старовинного міста, а також відеоінформацію.

Залежно від того, як будуть заповнюватися «білі плями» на комп’ютерній карті, ми будемо створювати панорамні огляди Тернополя, - говорить голова «Кліо» Сергій Олексієвич, - Люди гортатимуть мишкою мапу 1900-го року, так само як зараз в пошуках необхідної локації гортають карти на спеціальних сервісах в Яндексі чи Гуглі. Навівши курсор на споруду чи пам'ятник, користувач зможе дізнатися, як об’єкт виглядав раніше, які додаткові зображення у нас є для цієї пам’ятки тощо. Йому будуть доступні посилання на історичні документи, де згадується цей об’єкт.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.