Ляшко на свою інавгурацію прийде у Борщівській вишиванці (Фото)

Ляшко на свою інавгурацію прийде у Борщівській вишиванці (Фото)

Під час візиту на Тернопільщину Олегу Ляшку передали подарунок від місцевих майстринь – Борщівську вишиванку. Політик одразу вдягнув білосніжну сорочку з унікальною вишивкою, знану на весь світ, та пообіцяв прийти в ній на свою Президентську інавгурацію.

Про це пише прес-служба “Радикальної партії”.

«Вперед до перемоги – у Борщівській вишиванці!», - сказав Ляшко і додав:

«Колись Архімед казав: «Дайте мені точку опори і я переверну світ». А я скажу так: «Дайте мені можливість взяти управління цією країною і ви не впізнаєте її через 5 років». Я поверну людей, наведу порядок і весь світ буде нам заздрити», - наголосив лідер РПЛ.

Разом із вишиванкою Олегу Ляшку вручили булаву – як символ влади та віри у політика.

«На Тернопільщині є легенда, що Богдан Хмельницький загубив свою булаву і тому роки Україна проходить через негаразди, безлад, зубожіння та велику тривогу. Але знайшлася ця булава і я радий, що вона сьогодні отримає достойного Гетьмана України – Олега Ляшка», - зауважив голова Тернопільської обласної організації РПЛ Богдан Яциковський.

Народний депутат подякував за подарунок та розповів, як за його допомогою наводитиме порядок в країні.

«Цією булавою, коли зайду до парламенту складати присягу, через одного по голові буду бити, хто сидітиме там зліва-справа, щоб менше знущалися над народом!», - сказав Ляшко.

Прес-служба РПЛ
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)