Що робив Андрій Лозовий у Тернополі? (Фото)

gazpostach

Що робив Андрій Лозовий у Тернополі? (Фото)

Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий відвідав Тернопіль із місією розповісти про пікет Сейму Республіки Польща у Варшаві 9 лютого та відвідати обласну організацію РПЛ.

 – Доки Порошенко на балу у Відні, Тимошенко – на сніданку у Вашингтоні, ми захищаємо історичне право українців бути українцями, де б вони не знаходились. Схвалені Сеймом і Сенатом Республіки Польща зміни до Закону про Інститут національної пам'яті – це не антибандерівський, це антиукраїнський закон. Він заперечує право українців на самоідентифікацію. Це політика стравлювання дружніх народів. Нинішня влада занадто слабка, аби це визнати.

Ми пікетували Сейм та Адміністрацію Президента Польщі, аби нагадати полякам, що українці – це окрема нація а Україна – це окрема держава. Не думаю, що поляки хотіли б, аби до їхніх трудових мігрантів ставились так само, як ставляться сьогодні в Польщі до українців. Ми – самодостатня нація і ми маємо право обирати собі героїв, – наголосив Андрій Сергійович.

Також додав, що на сьогоднішній день вже сотні громадян Польщі критикують дії влади, а Міністр закордонних справ Яцек Чапутовіч висловив свою думку про необхідність перегляду цього законопроекту.

В рамках візиту, Андрій Лозовий спілкувався із журналістами телеканалів «ІНТБ» та «TV-4», а також виступив у прямому ефірі «УХ радіо». Шкодував, що приїхав в Тернопіль лише на один день, адже місто багате історичними пам’ятками та сучасною культурою. Сподобалось народному депутату і знайомство з партактивом обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, особливо з керівником Богданом Яциковським.

– Олег Ляшко та я особисто задоволені вашою командою! Нехай ці слова будуть для вас стимулом рухатись далі, тільки вперед! А ми Вам допомагатимемо, – зазначив заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

Діана Ярошенко
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)