Тернопільських безробітних провели “лабіринтом можливостей” (Фото)

Тернопільських безробітних провели “лабіринтом можливостей” (Фото)

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на запрошення Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації взяли участь в заході на тему: «Лабіринт можливостей» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Учасники заходу отримали інформацію від завідувача сектору рекрутингу Ольги Тихович про послуги служби зайнятості щодо пошуку роботи та працевлаштування, зокрема ознайомилися з актуальними вакансіями та паспортами ринкоутворюючих підприємств міста; з профорієнтаційними послугами та можливістю проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості. Також усіх присутніх ознайомили з нормативними документами щодо утвердження гендерної рівності, запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

«З врахуванням останніх тенденцій на ринку праці, з'являється велика кількість вакансій з високою зарплатнею та з офіційним працевлаштуванням. І навіть не обов'язково шукати кращої долі десь далеко,- відзначив начальник відділу активної підтримки безробітних Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Ігор Кондира - Час будувати своє майбутнє у своїй країні!»

Під час проведення акції, громадяни підвищили рівень поінформованості про глобальну проблему торгівлі людьми і дізналися, як правильно подбати про свою безпеку заздалегідь.

Даний захід дав можливість учасникам отримати корисну інформацію, позитивні враження та ще раз довів, що хорошу роботу та стабільно-високий дохід можна отримати і в нашій державі, перебуваючи поряд із своєю сім'єю.

Завідувач сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями ТМРЦЗ
Тихович О. Д.

 

Загрузка...