Імідж Клуб: хто і чому роздає космічні суми?

Імідж Клуб: хто і чому роздає космічні суми?

А вам уже пропонували виграти величезний грошовий приз? В смс, поштою чи вкладкою в черговому випуску улюбленої газети. Ми впевнені, що кожен українець бодай раз отримував подібну пропозицію, але мало хто наважувався нею скористатися.

Приміром, останнім часом жителям нашої області на очі траплялася акція від Імідж Клубу, в якій можна виграти цілу купу грошей. Але чому компанія розкидається такими сумами і чи дійсно можна довіряти її обіцянкам? Ми вирішили розібратися, наскільки Імідж Клуб вартий вашої довіри.

Ми перевірили компанію за кількома критеріями, які допомагають виявити шахраїв та вивести їх на чисту воду:

  • Сайт
  • Документація
  • Звітність
  • Преса про Імідж Клуб

Тож давайте по порядку розберемося: Імідж Клуб – ваш шанс розбагатіти чи шанс «прогоріти»?

Сайт у Імідж Клубу є, він якісно зроблений та наповнений усією необхідною інформацією. Приміром, на сайті є історія компанії, правила проведення акції, інформація про минулих переможців та інші деталі, які шахраї, частіше за все, не розміщують на своїх сторінках. Тож за першим критерієм ми поставили компанії плюс.

Документація. Якщо розіграш дійсно законний, то окрім короткої його суті, викладеної в брошурі, має бути і повний список правил проведення такого розіграшу. Це документ, у якому прописані усі деталі та нюанси проведення розіграшу та порядок визначення переможця. Імідж Клуб і справді розмістив на своєму сайті правила, які мають печатки та підписи відповідальних осіб, тож тут теж плюсик.

Звітність

Якщо ви натрапили на шахраїв, зрозуміло, що ніяких розіграшів насправді немає. А призи, у кращому випадку, дістаються друзям організаторів, у гіршому – їх не існувало з самого початку. Тож перевіряємо інформацію про попередні розіграші Імідж Клубу. Звіти про визначення переможців можна знайти і його сайті, і на інший інтернет-сторінках. Також варто відмітити, що публікуються не лише текстові замітки, а й відео-звіти та інтерв’ю з переможцями. Що ж, розіграші Імідж Клубу справді проводяться за прозорою схемою (так, ми здивовані, якщо бути відвертими).

Преса про Імідж Клуб

Останній пункт перевірки – довіра до Імідж Клубу з боку журналістів, адже саме вони полюбляють виводити шахраїв на чисту воду. Проте, варто відмітити, що про Імідж Клуб пишуть відомі українські видання. І пишуть хороше, а не розгромні статті, які ми чекали побачити. Тож маємо визнати, Імідж Клуб і справді розігрує обіцяні гроші і робить це далеко не перший рік.

Якщо ви теж вирішили перевірити на чесність чергову пропозицію великих виграшів, радимо скористатися планом, за яким ми перевірили Імідж Клуб і тоді ви точно вбережете себе від шахраїв і не впустите свій шанс отримати омріяний виграш.

 

Загрузка...