Гуманітарна допомога від молоді Тернопільщини воїнам АТО

Гуманітарна допомога від молоді Тернопільщини воїнам АТО

10934588_10204874336251985_858192634_n11 січня 2015 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший капелан Тернопільської області прот. В'ячеслав Кізілов разом з волонтерами Сергієм і Світланою Стойко відвідали один з найдавніших дерев`яних храмів Успіння Пресвятої Богородиці в м.Чортків.

Настоятель храму прот.Мирон Карач зустрів гостей та провів цікаву екскурсію (храму 432 роки з дня побудови). В скорому часі прибув прот.Богдан Слонь, настоятель храму Архістратига Михаїла с. Залісся Чортківського району, з молоддю. Приємною несподіванкою стало рішення передати всі кошти з коляди 11тис.340гр. для допомоги бійцям 19-ї бригади спецпідрозділу МВС України добровільного батальйону «Торнадо» в  АТО (для придбання термобілизни та теплих зимових комбінезонів).

В телефонному режимі висловив подяку командир молодим помічникам-волонтерам, а прот.Вячеслав поблагословив та подякував щирим та відданим синам та дочкам нашої Батьківщини.Ось список молоді: Мельничук Володимир, Лотоцький Володимир, Крижановський Володимир, Вербовецька  Анжеліка, Семчак Іван, Чапига Валентин, Конрат Оксана, Форга Микола, Мельничук Ірина, Мельничук Мар`яна, Рибак Дмитро, Бурник Віталій, Атаманець Анна, Літвін Ліля, Воробець Володимир, Христоріс Христина. Бачимо, що молодь  не тільки мріє про мир та нашу спільну перемогу, а докладає  для цього максимум зусиль.

Ірина СКОРОБОГАТА,
прес-служба Тернопільської єпархіїLoading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.