Священик із Тернополя жорстко розкритикував перемогу священика на шоу “Голос країни”

Священик із Тернополя жорстко розкритикував перемогу священика на шоу “Голос країни”

У своєму новому дописі під назвою "Якщо виграв піп-сепаратист, то програла вся Україна" відомий тернопільський священик  жорстко розкритикував перемогу священика Московського Патріархату на шоу "Голос країни". Вашій увазі фрагмент запису. Повністю текст читайте за посиланням.

"Є один епізод, який треба особливо проговорити. Цей священик – представник церкви окупанта, діючий працівник одного з підрозділів РПЦ в Україні, а РПЦ – це Кремль, це війна, це наші вбивці, мародери, які стирають з лиця землі наш край. Не говоріть мені про його благодійну діяльність та любов до України. Немає жодної любові до України в людей, які благословляють чи мовчанкою схвалюють війну, бо одна справа парафіянин, а інша – пастир. Не покидаючи цю організацію, а лише виправдовуючись, він знову підтверджує за ким болить його серце, і за кого він просить Бога. Офіційно на кожному богослужінні це святіший патріарх московський і всія Русі Кирил.

Тому, я переконаний, що перемога сепаратиста на «конкурсі» від 1+1 – це ще один плювок українцям, нашим військовим, нашим живим і полеглим за рідну землю героям. Нашим полоненим, нашим осиротілим родинам, усім біженцям, капеланам і волонтерам. І в цій історії питання хто як співає та вміє вести себе на сцені вже немає ніякого значення! Цей чоловік, які кожен священик і мирянин Московського Патріархату, – однодумець наших убивць, навіть якщо він прямо боїться про це заявити. Хоча, здається колись заявляв, але свої записи згодом потер. Зрештою, невже для того, щоб ви побачили в людині бісівську сторону, вам треба щоб вона конче мала роги? Московський Патріархат це вже не просто назва організації, а назва нового смертного гріха.

Доки у вас не буде стійкого рвотного рефлексу на саму фразу «московський патріархат», ви будете залишатися співучасниками кривавих кремлівських злочинів. Завдання кожної дорослої та мислячої людини робити все, щоб очистити свідомість українців, особливо молодого покоління, від червоної московської чуми, що так міцно сидить у головах. Думати треба не тільки про те, що бачиш, але й про те, що за цим усім ховається! Заради своїх дітей та їх майбутнього вже крайній час, на четвертому році війни, зачистити свій інформаційний і та церковний простір від злочинців та яничарів. А поки ви шлете свої смс не на допомогу армії, а на клоунський конкурс по телевізору, щоб виграв священик, який вас ненавидить, я хочу запитати, коли ви востаннє були на прийомі в психіатра. Люди! Війна не закінчиться, поки ви не будете знати справжньої ціни отця Олександра з Московського Патріархату, справжньої ціни Каті Чілі та чим вони відрізняються між собою".
Loading...


Loading...

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.