У Тернополі з нагоди міжнародного Дня волонтера та Збройних Сил України презентують фото-підбірку «Війна: з перших днів»

У Тернополі з нагоди міжнародного Дня волонтера та Збройних Сил України презентують фото-підбірку «Війна: з перших днів»

3 (третього) грудня у Громадська спілка «Громадянський рух «Хвиля» та студентська рада Технічного коледжу Тернопільського Національного Технічного Університету ім. Івана Пулюя у рамках всеукраїнського проекту «Ротація», а також з нагоди міжнародного Дня волонтера та Збройних Сил України презентуватиме фото-підбірку «Війна: з перших днів» ( авторами фото є військовослужбовці та волонтери з м. Бердичів, Житомирська область).

Україна єдина країна у світі, де міжнародний день волонтера (International Volunteer Day) переходить у День збройних сил. Добровольці бувають не тільки в армії.
Мета проекту – показати суспільству, що за останні роки слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їхній роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті на передовій, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

За інформацією просимо звертатись за тел. : 068) 171 3413.
Місце проведення: м.Тернопіль, вул. Л.Курбаса 6 (Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя).

Загрузка...