Чи законні розіграші грошових призів: феномен Prizeme

Чи законні розіграші грошових призів: феномен Prizeme

Щоденно українці радо беруть участь в розіграшах різних товарів, автомобілів та бонусів, але з насторогою ставляться до грошових призів. А все тому, що суми їм здаються захмарними, хоча той самий автомобіль може бути в рази дорожчим, а от законність таких розіграшів завжди піддається сумнівам.

Розібратися, де шахраї, а де все чесно нам допомогли представники Prizeme – компанії, яка щомісяця розігрує великі суми грошей серед своїх клієнтів. Аби взяти участь у розіграші, потрібно зареєструватися на сайті компанії.

Отож, законним можна вважати розіграш у якому:

  • Чітко визначено всі правила проведення та визначення переможця, всі вони не суперечать одне-одному і написані юридично вірною мовою. Але, зверніть увагу, якщо правил 2-3, а сума виграшу понад мільйон, то варто задуматись, чи брати участь у такому розіграші, адже за ним можуть стояти шахраї, яким не вистачило фантазії чи грошей. Також, все має бути завірено відповідними підписами та печатками. Погляньмо на сайт Prizemeвсі правила чітко сформульовані та відповідають всім вище переліченим критеріям.
  • Загляньте і на офіційний сайт організатора – він має бути гарно наповненим, а інформація повинна бути актуальною.
  • Прочитайте якомога більше відгуків, орієнтуючись на авторитетні видання.
  • Процедура визначення переможців має відбуватися таким чином: в присутності членів комісії та нотаріуса, фіксуватися на відео, або проходити в прямому ефірі. Також мають надаватися відомості про переможців минулих разів, з фото та повними іменами і прізвищами.
  • Перевірте офіційну адресу та номери телефонів, якщо ви без проблем зв’язалися з представниками компанії, і вам надали повну інформацію про всі умови, то можете спокійно брати участь у розіграші. Якщо ж в слухавці ви почули: «Такого номеру не існує» - варто задуматися.
  • Не віддавайте гроші в нікуди! Якщо Вас не просять зареєструватися, купити товар чи бодай якось взаємодіяти з організатором, можете бути певні – це шахраї. Все просто – вамможуть повідомити про шалений виграш, але от один нюанс: потрібно заплатити 1% від вартості. Далі вам надсилають реквізити для оплати, ви перераховуєте гроші, а від компанії ні слуху, ні духу. От і все, вони на вас заробили, а ви залишилися ні з чим.

Багато хто не дотримується цих вимог, а від негативу людей страждають і законні розіграші - жаліються в Prizeme. Щодня, через свою неуважність або лінивість обманутими залишаються десятки людей, аби не поповнити цю сумну статистику, перш ніж довіритися будь-кому – гарненько все перевірте, аби не потрапити на гачок до шахраїв.Загрузка...