Тернопільські пенсіонери безкоштовно отримають електронний квиток для проїзду у громадському транспорті

Тернопільські пенсіонери безкоштовно отримають електронний квиток для проїзду у громадському транспорті

Тернопільські пенсіонери не платитимуть за електронні картки, якими можна буде розрахуватись у маршрутках та тролейбусах. Відповідне рішення прийняли у міській раді.

Кошти на виготовлення цих карток виділять з міського бюджету. Раніше безкоштовно отримати ці картки могли лише пільговики.

- Збір даних для видачі електронних квитків та видача виготовлених електронних квитків буде здійснюватися «Центром надання адміністративних послуг», управлінням соціальної політики та управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології через  так звані «ЖЕКи». Правила користування електронними квитками будуть оприлюднені у місцях видачі електронних квитків та на сайті Тернопільської міської ради, - зауважив начальник управління транспорту Ігор Мединський.

Прийом документів на отримання електронного квитка розпочнеться на початку серпня.  Для отримання електронних карток пільговикам та пенсіонерам необхідно буде надати згоду на обробку персональних даних, заповнити анкету, надати документи, який посвідчує право на пільгове отримання електронного квитка та долучити фото.
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.