Тернопільська філія Суспільного телебачення здивувала роликами до Всесвітнього дня вишиванки

Тернопільська філія Суспільного телебачення здивувала роликами до Всесвітнього дня вишиванки

Тернопільська філія Суспільного до Всесвітнього дня вишиванки представила серію роликів, у яких продемонстрували старовинні сорочки з різних регіонів Тернопільщини. Моделями стали журналісти та ведучі телеканалу ТТБ та обласного радіо. В ефірі ролики можна побачити сьогодні, є вони також й на сторінках у соціальних мережах.

"Наша "борщівська" вишиванка відома не лише на Тернопільщині, а й у світі, тому хотілося зробити щось особливе та показати цю красу. Нас запросили у "святилище" музею. Всі, хто підбирав собі там костюм, були в захваті, бо наче перенеслися в епоху минулого століття. Варто було одягнути вишиванку, щоб відчути енергетику і силу генетичного коду нашої нації", – каже головна режисерка Людмила Пиріг.

Загалом в музеї відзняли дев’ять коротких роликів до Дня вишиванки. Планується, що роботу продовжать і після свята. У дещо зміненому вигляді відзнятий матеріал можна буде бачити в ефірі.

"Наближався День вишиванки, і ми думали про те, які ж сорочки показати у нашому проекті. Я пригадала, що бачила цікаві експонати у краєзнавчому музеї. Керівництво музею пішло нам на зустріч. З’ясувалося, що вишиванок там сотні, – колись їх зібрали під час краєзнавчих експедицій, й усі вони зберігаються у фондах. Тому проект реалізовували спільно. Завідувачка фонду підібрала нам костюми, відтак ми розпочали роботу. На ролики, які тривають кілька секунд, пішло декілька днів роботи, але результатом ми задоволені. Щасливі, що змогли показати старовинні вишиванки нашим глядачам", – розповіла продюсерка філії Зоряна Биндас.

Тим часом у філії працюють над новим проектом, що буде присвячений Дню героїв.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)