Тернополянка написала страшну правду про наше місто, якому бракує мізків (Фото)

Тернополянка написала страшну правду про наше місто, якому бракує мізків (Фото)

Зауважила, що усе частіше з усібіч чути фрази на кшталт: "Пишіть скаргу" і "Треба написати скаргу! тоді виділять гроші!" Але гроші не допоможуть там, де бракує мізків! Отже, про прогулянки цим чудовим світом.

На одному фото - вхід в обласну(!!!) поліклініку. Якщо кому не видно, наголошу - там люди на милицях. Там всюди, весь час багато людей на милицях, з палицями, ходунками, слабозорих, слабочуючих - бо це поліклініка. А поруч обласна лікарня. Фото зроблено в той день, коли приймав обласний ортопед. Зрозуміло, ще ремонт, і "буде краще". Але щоб покласти на розритий тротуар пару дощок, грошей не потрібно.. Потрібно включити мозок і бути людиною!

На другому фото - перехід біля обласної лікарні, і видно навіть, що бордюр теоретично має бути нижчий. Але цей бордюр інвалідний візок все одно не здолає! Я знаю, в мене є, ми намагались. Кожен камінчик - це жорстокий біль+пробиті колеса. А таксі на територію лікарні не пускають, і до корпусів добираються хто як може - вистрибом на милицях, сльозами... Я до хірургічного корпусу добиралась майже годину, і дорогою кололи знеболювальне. Чи лікарня лише для здорових?
Тоді не треба прикриватися інвалідами і "виділяти" гроші", не треба примушувати власників магазинів встановлювати карколомні пандуси.

Давайте подумаємо лише про здорових - малюків у візочках, вагітних, нетверезих, замріяних, закоханих, втомлених, сумних, як моя сусідка, щасливих, як я, про на дівчат на підборах, стареньких батьків що несуть в в магазин і аптеку свою пенсію, голосно підчвищену на якихось смішних 35 чи 135 грн. Давайте подумаємо і про них, бо вони також громадяни.

Давайте таки зробимо Тернопіль комфортним - якщо гроші вже виділені і дорогу ремонтують. Давайте покладем пару дощок, а?

Краще не буде. Скільки б грошей не виділялося. Може, для того, щоб включилися мізки, особам, які відповідають за благоустрій і безпеку, потрібно виділити чарівний пендель?

Автор: Людмила Юрчак
Loading...

Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.