На Тернопільщині – бійки, крадіжки та смертельні ДТП

На Тернопільщині – бійки, крадіжки та смертельні ДТП

106 правопорушень сталися від початку року на Тернопільщині. 74 з них внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, що з 9:00 31 грудня до 9:00 3 січня та з 6 по 10 січня правоохоронці Нацполіції працювали у посиленому режимі несення служби. Публічну безпеку на свята забезпечували 650 працівників поліції. 320 правоохоронців чергували у місцях масових святкувань, за безпекою дорожнього руху на дорогах області та в обласному центрі стежили 60 працівників поліції.

За 9 днів нового року в області правоохоронці зареєстрували 97 крадіжок – 22 квартирних крадіжок та 65 приватної власності. Потрапили до Єдиного реєстру і три незаконних заволодіння транспортними засобами та шість злочинів, пов’язаних з наркотиками.

Не стали обережнішими у 2017 році ні водії, ні пішоходи Тернопілля. За кілька днів нового року на дорогах області трапилося 26 ДТП, у яких загинули троє людей.

Відкриттям кримінального провадження завершилося для мешканця Бучацького району й анонімне та неправдиве повідомлення про замінування будівлі районного суду.

У перші тижні січня до чергової частини надійшли 29 повідомлень про сімейні сварки та 23 про пожежі.

Правоохоронці закликають мешканців міста та області бути обережними, стежити за власними речами, замикати оселі та автомобілі. Не забувайте й про власну безпеку – не зловживайте алкоголем, не паліть біля легкозаймистих речей та не нехтуйте правилами дорожнього руху. Цінуйте своє життя та життя оточуючих вас людей.
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.